Dřevěná, dřevohliníková okna a dveře SLAVONA – Praha, Humpolec

Okna a dveře Slavona

Jako oficiální obchodní zastoupení firmy SLAVONA Vám dodáme dřevěná a dřevohliníková eurokna, balkónové a vchodové dveře nejvyšší kvality, která splňují nejpřísnější požadavky na tepelně izolační parametry v nízkoenergetickém či pasivním standardu. V neposlední řadě také masivní interiérové dveře s důrazem na kvalitu provedení a moderní vzhled.

Okna pro pasivní domy

Okna PROGRESSION ze Slavony jsou díky své jedinečné konstrukci a minimalistickému designu předurčena pro moderní budovy. Zvenčí je viditelné pouze sklo, rám oken je skrytý za zateplenou fasádou. V interiéru vidíte pouze tradiční dřevěné okno.Tato moderní a vysoce efektivní okna dosahují výrazně vyšší úspory tepla, jsou neprůvzdušná a vodotěsná. Proto jsou vhodná do budov s rekuperací vzduchu.

Dřevěná eurookna

Všechny okenní profily SOLID COMFORT konstrukčně odlišné od standardně používaných eurooken byly vyvinuty s důrazem na dosažení co nejlepších parametrů snížení hodnoty součinitele prostupu tepla a zvýšení vnitřních povrchových teplot.
Inovovaný způsob výroby v roce 2010 a systém povrchové úpravy ADLER HighRes s 10letou zárukou pak životnost dřevěných oken podstatně prodloužil.
Výhody dřevěných oken: tepelná izolace, dlouhá životnost, architektonické členění, komfortní obsluha, propracované detaily.

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková eurookna jsou vhodná pro ty zákazníky, kteří vyžadují extrémní životnost. Okna jsou vhodná pro moderní stavby, kde barevné provedení hliníkového pláště ladí s moderním provedením fasády. Z vnitřní strany jsou okna dřevěná, zajišťují příjemnou pohodu pro bydlení.
Dřevohliníková okna v sobě spojují výhody obou materiálů – přírodní vzhled dřeva v interiéru a moderní design i vysokou životnost z exteriéru.

 

Dřevěné vchodové dveře

Dřevěné či dřevohliníkové vchodové dveře jsou vizitkou domu. Vchodovými dveřmi vstupujeme do domu, proto klademe na kvalitu vchodových dveří velký důraz a chceme, aby nás co nejlépe reprezentovaly.
Podle potřeby můžeme kombinovat skleněné a dřevěné výplně. Standardní provedení výplní zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci, dlouhodobou stabilitu a vysokou bezpečnost. Lze si vybrat z materiálů: smrk, meranti, dub.

Balkónové a posuvné dveře

Velké prosklené plochy volíme zejména kvůli vizuálnímu kontaktu s přírodou. Aby náš kontakt nebyl jen vizuální, potřebujeme dveře. Můžeme si zvolit klasické otevírané, často označované jako francouzská okna nebo některou z variant posuvných dveří.
Vzhledem k možnosti zasklení bezpečnostními skly nejsou tyto prosklené dveře nijak nebezpečné. Zasklívají se stejně jako okna skly s nízkým součinitelem prostupu tepla (trojskla Ug = 0,5 W/m²K), tedy zaručují i velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti.