Plastová okna a dveře SCHÜCO Vzorkovny – Praha, Humpolec

Plastová okna

Pro zákazníky upřednostňující otvorové výplně z plastu nabízíme výrobky z německého profilu SCHÜCO se systémem celoobvodového bezpečnostního kování poslední vývojové řady firmy ROTO.

Máme široký výběr konstrukčních řešení, tvarů i barev, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější stavebník.
Dodáváme plastová okna a dveře do všech typů staveb – od průmyslových objektů až po rodinné domy v pasivním standardu.

Více informací o plastových oknech SCHÜCO

Plastové posuvné a plastové domovní dveře

Plastové posuvné dveře nabízíme ve variantách zvedacích-posuvných dveří nebo paralelně posuvných vyklápěcích dveří. Oba typy otvírání se vyznačují tím, že otvírané dveřní křídlo se pohybuje paralelně s pevnou konstrukční částí, což Vám přináší enormní úsporu místa a velký komfort.

Plastové vchodové dveře jsou založeny na kvalitě německých plastových profilů SCHÜCO, ze kterých jsou vyráběny rámy dveří a křídel. Ty se vyznačují výbornými vlastnostmi, zejména pevností, tepelnou a zvukovou izolací, moderním a nadčasovým designem, stálostí barev a bezpečností.

Konečný vzhled dveří je dotvářen izolačním zasklením v kombinaci s dělením příčkami či hotovými izolačními výplněmi od firmy PERITO.

Více informací o plastových oknech SCHÜCO

Interior door PRÜM

Do každé stavby patří také interiérové dveře a zárubně. V námi nabízeném sortimentu firmy PRÜM najdete veškeré běžně používané typy dveří, vyráběné s příslovečnou německou kvalitou a důrazem na moderní trendy současné architektury.

Výběr ze 7 modelových řad, mnoha dřevin, skel a kování uspokojí každého zákazníka.

Více informací o interiérových dveřích a zárubních PRÜM